Podwykonawcy Robót budowlanych 2021-04-12T10:28:05+00:00
Monitoring Podwykonawców
L.p.Pełna nazwa podmiotuAdresKategoria
1Łukasz Chamot Usługi Ciężkim Sprzętem BudowlanymJata 92A, 37-430 JeżowePodwykonawca
2Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MAKO" spółka cywilna Grażyna Glibowska, Andrzej Glibowskiul. Grabowiecka 43, 27-400 Ostrowiec ŚwietokrzyskiPodwykonawca
3Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane "NOWUM" Michał Komsta
ul. M. Smoluchowskiego 5, 20-474 Lublin
Podwykonawca
4SAT Sp. z o.o.
ul. Opolska 9, 55-200 Oława
Podwykonawca
5Artur Szymon Malinowski Biuro Projektów i Realizacji "TELBEST"
( po przekształceniu Biuro Projektów i Realizacji „ TELBEST” Sp. z o.o. )
ul. Wałowa 4, 33-300 Nowy Sącz
( po przekształceniu ul. A. Grottgera 41, 33-300 Nowy Sącz )
Podwykonawca
6ELPIE Sp. z o.o.
ul. Inżynierska 3, 20-484 Lublin
Podwykonawca
7 EKOBOX S.A.
Wiśniówka 75, 06-050 Zagnańsk
Podwykonawca
8Tomasz Gozdur Usługi OgólnobudowlaneKijanki 7, 27-312 Chotcza Podwykonawca
9Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Budowlanych DAW-KOP Dawid Kończak Wronów 52, 27-425 Waśniów Podwykonawca
10BAUME Sp. z o.o. ul. Jodłowa 12A, 21 – 500 Biała PodlaskaPodwykonawca
11INNOVIL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Mariusz Błachutul. Świętojańska 107, 35 – 304 RzeszówPodwykonawca
12Stelmach Cezary CZARBUD – ROBOTY ZIEMNEBystrzyca Stara 61A, 23 – 107 Bystrzyca StaraPodwykonawca
13Alu Force Daniel Popielul. Stalmacha 65, 43 – 430 SkoczówPodwykonawca
14Ostrowieckie Sieci Telekomunikacyjne Sp. z o.o.ul. Denkowska 72A, 27-400 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPodwykonawca
15BITUNOVA Sp. z o.o.ul. Wólczyńska 237,01-919 WarszawaPodwykonawca
16FIRMA Budownictwa i Usług Melioracji Wodnych WODNIK Krzysztof BarzykBączal Górny 2, 38-242 Skołyszyn
Skołyszyn 487, 38-242 Skołyszyn (po zmianie teleadresowych)
Podwykonawca
17WILCZEK KRAKÓW Sp. z o.o.ul. Podhalańska 11 A, 30-430 KrakówPodwykonawca
18TKGroup Consulting Sp. z o.o.ul. Zagłoby 10/20, 22-400 ZamośćPodwykonawca
19OPTEM Sp. z o.o.
.ul. Grota Roweckiego 12, 80 -108 Gdańsk
Podwykonawca
20Hydromost - iwest Mariusz Baran
ul. Fabryczna 14, 26-670 Pionki
Podwykonawca
21SOLEY Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 33, 32-083 Balice
Podwykonawca
22Usługi leśne i ogrodnicze Leszek Uczciwek
Joachimów Mogiły 40, 99-417 Bolimów
Podwykonawca
23MATROB BIS Gilarski TomaszJodłówka 299, 37-560 PruchnikPodwykonawca
24Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo-Handlowe PROWERK Sp. z o.o.
ul. XX Pijarów 5, 31-466 Kraków
Podwykonawca
25" ZBT " Sp. z o.o
ul. Marszałkowska 15A/6, 00-626 Warszawa
Podwykonawca
26.HYDROTECC-ANG Sp.z o.o.
ul. Giuseppe Garibaldiego 4/1P. 04-078 Warszawa
Podwykonawca
27.TARCOPOL Sp. z o.o.ul. Składowa 16, 27-200 StarachowicePodwykonawca
28.Konsorcjum firm:
ViaCon Polska Sp. z o.o. - Lider
Groko Sp. z o.o. - Partner
ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna k/Leszna ( Lider ); ul. Szarych Szeregów 24 m 5, 15-666 Białystok (Partner)Podwykonawca
29.Łukasz Brożyna " Usługi Koparko-Ładowarką"
Huta Szklana 21 , 26-004 Bieliny
Podwykonawca
30.STALPRODUKT S.A. ul. Wygoda 69, 32-700 BochniaPodwykonawca
31.Wimed Sp. z o.o. Sp. k.ul. Tarnowska 48, 33-170 TuchówPodwykonawca
32.P.H.U KAR-DRÓG Katarzyna Mazur
ul. Tulipanowa 8 , 88-100 Innowrocław
Dalszy Podwykonawca
33.MD Marek Drozdek
ul. Lubińska 10a, 59-706 Gromadka
Dalszy Podwykonawca
34.Firma Budowlano Handlowo Usługowa K&J Józef Jażdżyk
ul. Konwaliowa 15, 96-100 Skierniewice
Podwykonawca
35.TRAX ELEKTRONIK A.MORYC, M.TOMECKI,L.TURCZYSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Ks. Truszkowskiego 54, 31-352 Kraków
Podwykonawca
36.BUDGEO Sp. z o.o.
ul. Jędrzychowska 9, 65-385 Zielona Góra
Podwykonawca
37.Firma transportowo-Handlowo-Usługowa Trans- Mat S.C. Jarosław Chojnacki&Tadeusz Chojnacki
ul. Świętokrzyska 11B,27-425 Waśniów
Podwykonawca
Ostatnia Modyfikacja: środa 17 Lipiec 2024, 07.59.59